O nás

Yonix Group:
Yonix s.r.o. - Yonix Logistics s.r.o. - Yonix Transport s.r.o.

- Jsme mladý tým logistických odborníků, který je Vám plně k službám. Naši lidé mají zkušenosti s logistikou nadnárodních korporací.

- Naši profesionalitu a flexibilitu si velice rychle oblíbíte. Pokud jsou naši zákazníci v časové či jiné logistické tísni, tak jsme připraveni udělat maximum pro to, abychom společně vyřešili vše k Vaší spokojenosti.

- Naši zaměstnanci vždy táhnou za jeden provaz, aby zajistili maximum pohodlí Vám, našim zákazníkům.

- V rámci Evropy jsme pojištěni do 5 milionů hodnoty zboží.

- Pracujeme dle nejmodernějších logistických a kvalitativních standardů. K naší práci aktivně využíváme Lean Logistics a Six Sigma. Velkou váhu dáváme zároveň na pokračující zlepšování našich procesů, protože víme, že trh a nároky na logistiku se mění velice rychle.

- Víme, že doprava a logistika se stala konkurenční výhodou na trhu a jsme Vždy schopni se aktivně podílet na všech projektech našich zákazníků směrem ke zlepšení stávajícího logistického řešení. Pomůžeme Vám nejen snížit Vaše náklady, ale také zvýšit Vaši konkurenceschopnost. Využíváme maximum svých zkušenostní a znalostí k tomu, abychom společně našli nejefektivnější způsob logistického řešení.

V případě, že máte zájem o naše služby, nebo jakékoliv další informace neváhejte použít tento formulář, nebo nám napište na e-mail sales@yonix.cz. Odpovíme Vám nejdéle do 24 hodin.

Pro e-mailový kontakt také můžete využít formulář na našich stránkách, který je umístěn zde.


Yonix Praha YONIX BUSINESS CENTRUM PRAHA
Kostelecká 879
196 00 Praha 9-Čakovice


Zvětšit mapu
Yonix Liberec YONIX BUSINESS CENTRUM LIBEREC
Řeznická 1332/7
460 01 Liberec

Galerie

O nás

Jsme specialisté v oblasti spedice, vnitrostátní a mezinárodní dopravy, logistiky a skladování. Tým našich zaměstnanců se Vám bude vždy profesionálně věnovat v následujících oblastech:

Kontakty

Můžete se kdykoliv obrátit na kontakty níže uvedené:


Adresa:
Yonix s.r.o., BUSINESS CENTRUM, Kostelecká 879, 196 00 Praha 9.
Telefon+fax: +420 283 930 634
Mobil: +420 734 707 103
E-mail: sales@yonix.cz