Lean Logistics Management Six Sigma Certificated

Kariera

Senior Dispatch Clerk:
Yonix - Clever logistics jeden z předních hráčů na trhu Lean Logistických řešení přijme schopného kolegu na pozici Senior Obchodní Dispečer. Jsme mladý tým logistických odborníků se sídlem v Praze Čakovicích. Pojďte růst spolu s našimi projekty. Zaměřujeme se především na dopravu, logistiku a skladování.

Obowiązki:

* Prowadzenie spraw handlowych
* Utrzymywanie kontaktów handlowych
* Udział w projektach naszych klientów
* Zapewnienie sprawnego przepływu materiałów na terenie EU
* Koordynacja dostawców
* Udział w tworzeniu cen
* Wyszukiwanie dalszych możliwości handlowych
* Reprezentowanie naszej firmy podczas kontaktu z klientami

Wymagania:

* Naturalna smykałka do handlu
* Zaangażowanie w pracę
* Samodyscyplina i dążenie do celów
* Przyjemne zachowanie
* Komunikacyjność
* Jężyk angielski lub niemiecki na poziomie komunikacyjnym
* Bardzo dobre znajomości procesów spedycyjnych oraz bazy danych
* Minimalnie trzy lata doświadczenia jako dyspozytor z poprzedniego zatrudnienia
* Lean & Six Sigma znajomości mile widziane

Oferujemy:

* Zaplecze firmy czeskiej
* Przyjemne środowisko pracy
* Praca na cały etat
* Możliwość brania udziału w strategii handlowej firmy
* Elastyczny czas pracy
* Nadstandardowe wynagrodzenie
* Premia za osiągnięcia
* Rozwój kariery

W razie Państwa zainteresowania ofertą, prosimy o przesłanie życiorysów na e-mail: sales@yonix.cz

Galeria

O nas

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie spedycji, transportu krajowego oraz międzynarodowego, logistyki i magazynowania. Zespół naszych pracowników zawsze w peofesjonalny sposób zajmie się Państwem w następującym zakresie:

Kontakty

Kiedykolwiek mogą Państwo skorzystać z kontaktów wymienionych poniżej:

Adres:
Yonix s.r.o., BUSINESS CENTRUM, Kostelecká 879, 196 00 Praha 9.
Telefon+fax: +420 283 930 634
Mobil: +420 734 707 103
E-mail: sales@yonix.cz